O mne

Dobrý deň. Ďakujem, že ste navštívili moju web stránku. Volám sa Marián Horňák. Žijem a pracujem v krásnom meste, ktoré mi prirástlo k srdcu, v Košiciach. K fotografii som sa dostal už na základnej škole vo fotografickom krúžku. Vtedy mi učaroval ešte starý chemický spôsob vyvolávania ČB fotografií. Aktívnejšie a profesionálnejšie fotím od roku 2003. Fotografia pre mňa znamená veľmi veľa. Je to zachytenie momentov, ktoré sa neopakujú. Fotografiu som nikdy neštudoval a ako samouk som venoval a stále venujem veľa času učeniu a zdokonaľovaniu sa v tejto oblasti čítaním odbornej literatúry a sledovaním rôznych tutoriálov. Aj keď nás fotografov je veľmi veľa, každý z nás má svoj vlastný „fotoštýl“ a klient si môže vybrať.

V začiatkoch môjho fotenia som sa venoval prevažne foteniu prírody a macrofoto. Teraz sa viac venujem portrétnej, rodinnej, svadobnej a reportážnej fotografii. Od čias, ako sa nám narodili naše dve krásne deti, dokumentujem a zachytávam v hľadáčiku ich svet a neopakovateľné okamihy. Cez fotenie vlastných deti som sa dostal aj k foteniu detičiek rôzneho veku v exteriéri ale aj interiéri, nakoľko mám aj vlastný fotoateliér. Takže ani zlé počasie nie je prekážkou. V dnešnej dobe rastie záujem o fotenie v ateliéri a fotenie s rôznymi rekvizitami. Viem ich zabezpečiť, ale môžete prísť aj s vlastným výberom rekvizít či s nápadmi, ktoré spoločne dotvoríme tak, aby bola obojstranná spokojnosť.

Fotenie je moja veľká vášeň, je to niečo, čo ma napĺňa a najväčšou odmenou je pre mňa vždy spokojnosť klienta.
Používam techniku značky Canon, ktorá mi pomáha v zachytení momentov plných emócií a nezabudnuteľných, neopakovateľných okamihov, na ktoré budete radi spomínať.

Marián Horňák - fotograf
Svadba, portrét, rodinné foto, foto detí, stužková, tablo, krst. Vlastný fotoateliér.
mobil: 0915 963 044
www.fotoportrety.sk