Foto balíky

Foto detičiek, portrétne, rodinné, tehotenské fotenie


Toto fotenie obsahuje:
- rozsah fotografovania cca 1,5 hod. a viac, podľa toho o aké fotenie ide
- fotografovanie v exteriéri, interiéri / vlastnom ateliéri

Klient dostáva výber zo všetkých nafotených cca 50-100 upravených záberov. Z nich si vyberie určitý počet kusov podľa ceny a tie budú vyretušované. Všetky zábery dostáva klient na DVD nosiči a retušované aj vytlačené fotografie formátu 13x18cm.
Každá ďalšia retušovaná fotografia je cena dohodou podľa počtu.
Konečná cena je určená po vzájomnej dohode a požiadaviek klienta.

Svadba


Umelecké fotografie spolu s obradom
Balík obsahuje minimálne 200 ks fotografií na USB kľúči originály a 2x DVD nosič zmenšeniny. Všetky fotografie sú upravené a umelecké fotografie sú aj retušované. Balík zahŕňa aj 20 tlačených fotografií 13x18 cm.
V cene je zahrnuté fotenie príprav, obradu a portrétne umelecké fotenie v deň svadby. Ak by mal pár záujem o fotenie umeleckých fotografií v iný deň, je to už na vzájomnej dohode.

Umelecké fotografie spolu s obradom + hostina
Balík obsahuje minimálne 500 ks fotografií na USB kľúči originály a 2x DVD nosič zmenšeniny. Všetky fotografie sú upravené a umelecké fotografie sú aj retušované. Balík zahŕňa aj 20 ks tlačených fotografií 13x18 cm a 20 ks 15x10 cm.
V cene je zahrnuté fotenie príprav, obradu a portrétne umelecké fotenie v deň svadby + hostina do 21.00 hod. Ak by mal pár záujem o fotenie umeleckých fotografií v iný deň, je to už na vzájomnej dohode.

Umelecké fotografie spolu s obradom + hostina + redový tanec
Balík obsahuje minimálne 600 ks fotografií na USB kľúči originály a 2x DVD nosič zmenšeniny. Všetky fotografie sú upravené a umelecké fotografie sú aj retušované. Balík zahŕňa aj 30 ks tlačených fotografií 13x18 cm a 30 ks 15x10 cm.
V cene je zahrnuté fotenie príprav, obradu a portrétne umelecké fotenie v deň svadby + hostina a redový tanec + zábava cca do 2 hod. ráno. V tomto balíku je aj rodinné fotenie v prenosnom ateliéri.
Ak by mal pár záujem o fotenie umeleckých fotografií v iný deň, je to už na vzájomnej dohode.

Akákoľvek zmena v týchto balíkoch je na vzájomnej dohode. Cestovné náklady sú v cene ak je svadba do 150 km od KE. Ak je to ďalej, účtuje sa 0,20 eur/km.

Ceny fotografovania na vyžiadanie.